Jedná se o jedinečné umělecké dílo, kdy výtvarník vytváří originální malbu od začátku až do konce přímo na místě během události. Sleduje atmosféru a zachycuje významné momenty do originálního uměleckého díla, které se stane krásnou vzpomínkou po celý život.
V souladu s vaší představou ráda pojednám o všech detailech předem telefonicky. Probereme všechny důležité osoby, které byste na obraze rádi měli, prostředí, preferované barvy i kompozici.
V samotný den se na místo dostavím dvě až tři hodiny předem, abych si připravila podmalbu, záběry z místa konání události, které budete chtít na obraze (například slavobrána, přírodní scenérie a jiné). Dále pak pokračuji v malbě během události další 2-3 hodiny, celkem tedy 5-6 hodin.

Vy a vaši hosté budete moci sledovat, jak se tvůrčí proces rozvíjí, a vrátíte se domů již s mistrovským dílem.
Každá svatba je jedinečně navržena podle estetického a osobního vkusu páru. Svatební obrazy jsou potom jedinečná umělecká díla, která jsou přizpůsobena této vizi, zdůrazňující designové prvky tohoto dne a krásně zapadnou i do vašeho domova, kde vás bude přenášet do vašeho dne už napořád.
Maluji akrylovou barvou na kvalitní šepsované plátno, které je připraveno k zavěšení hned po příchodu domů.

Pro další informace a volné termíny mě kontaktujte pomocí formuláře níže. Pokud nebudu k dispozici pro váš termín, neváhejte mě kontaktovat i pro malbu z fotografie po svatbě. Je to skvělá alternativa tvorby obrazu, který vám bude připomínat váš den.

Ceny jsou individuální a liší se v závislosti na velikosti plátna, časovém rámci a počtu lidí zahrnutých do obrazu. Požaduji 50% zálohu předem, a zbytek částky až na svatbě.
Jsem z Prahy, ale na živé malování se dopravím bez problému.

Budu se těšit na spolupráci.